Meer informatie
De omgaan met agressie training wordt in twee dagdelen gegeven, deze vindt overigens niet aansluitend plaats. In het eerste dagdeel wordt de theorie “omgaan met agressie” behandeld. Tijdens het tweede dagdeel ligt de nadruk op het trainen door middel van een acteur. Na 6 maanden zal er een evaluatie plaats vinden met alle medewerkers om opgedane ervaringen uit te wisselen. Deze evaluatie duurt maximaal 2 uur.
Het resultaat moet zijn dat elke medewerker zich bewust(er) is van de risico’s even als hoe om te gaan met agressieve personen en welke invloed hun eigen gedrag(ingen) daarop kan/kunnen hebben.
Een herhaling van deze training kan door de werkgever zelf bepaald worden. Deze agressie herhalingstraining wordt uitsluitend in-company gegeven.
Duur: 1 dag, 2 dagdelen. (desgewenst aansluitend).
Aanmelden en meer informatie: training@bhvaed.nl